تصفیه هوا خانگی: بهترین دستگاه تصفیه هوا برای آلرژی کدام است؟

آیا می دانید مزایای بهترین تصفیه کننده هوا خانگی در افزایش سلامتی شما چیست؟ تصفیه کننده هوا، آلودگی های موجود در هوا را به روش بسیار کارآمد حذف می کند آنها قادر خواهند بود گرد و غبار، گرده، اسپورهای قارچ و باکتری را با یک روش بسیار کارآمد حذف کنند.

بهترین تصفیه کننده هوا در اندازه ها، اشکال و طرح های مختلف موجود است ما در این سایت بهترین تصفیه کننده های هوا با کیفیت بالا را ارائه می دهیم تا بتوانید آنها را بر اساس بودجه و الزامات خود خریداری کنید. در مورد پیدا کردن یک تمیزکننده هوا مناسب، چیزهای زیادی در نظر گرفته می شود نیازهای شخصی شما، اندازه خانه و بودجه شما فقط چند مورد از لیست هستند توصیه میکنیم قبل از نگاه دقیقتر، راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوای ما را بخوانید.
تصفیه کننده هوا، آلودگی های موجود در هوا را به روش بسیار کارآمد حذف می کند آنها قادر خواهند بود گرد و غبار، گرده، اسپورهای قارچ و باکتری را با یک روش بسیار کارآمد حذف کنند.

فناوری سیستم تصفیه

یک سیستم تمیز کننده 4 مرحله قدرتمند را دارا باشد
قبل از فیلتر برای گرفتن ذرات بزرگتر
فیلتر کربن برای از بین بردن بوها و گازها
فیلتر HEPA واقعی برای حذف آلرژن های کوچک
فناوری یون های حیاتی برای کشتن باکتری ها و ویروس های هوا
تصفیه کننده با استفاده از دو روش سازماندهی، فیلتراسیون مکانیکی، ابتدا هوا از طریق پیش فیلتر کربن می کشد سپس از طریق یک فیلتر HEPA تا 465 فوت مربع اندازه را بدون هیچ مشکلی تصفیه می کند.

 بهترین دستگاه تصفیه هوا برای آلرژی

هنگام انتخاب یک تصفیه کننده هوا برای از بین بردن آلرژی ها، باید انواع آلرژن های موجود در هوای داخل خود را شناسایی  کنید تا بهترین راه کاهش یا از بین بردن آنها را بدانید.
بیماران ممکن است حساسیت به هر یک از آلودگی های هوا زیر گرد و غبار، آلودگی های گرد و غبار، اسپورهای قالب، گندم حیوانات و گرده را داشته باشند از آنجا که آنها دارای ویژگی های مختلف هستن، هر آلرژن نیاز به فن آوری های مختلف تصفیه هوا برای حذف آنها دارد.
آلرژی گرده فصلی است اما این برای بیماران رضایت بخش نیست این ذرات کوچک از درختان، علف های هرز و در طول فصل گلدهی آزاد می شوند تریلیون از این آلرژن های در هوا پخش می شود و می تواند برای افراد حساس بدبین باشد.
ذرات گرده نسبتاً بزرگ هستند اندازه گیری 5 میکرون و بالاتر .آنها توسط اکثر تصفیه کننده های هوا، از جمله مدل های ارزان تر، حذف می شوند یک پاک کننده هوا با یک رسوب الکترواستاتیک برای از بین بردن گرده هوا در محیط موثر است تصفیه کننده های HEPA مانند Honeywell و Whirlpool نیز موثر هستند تصفیه کننده هوا با سنسورهای ذرات اتوماتیک می تواند به سرعت به گرده ها پاسخ دهد.
آیا می خواهید بهترین راه برای از بین بردن گرد و غبار از جو را یاد بگیرید؟ در این راهنمای رایگان، شما از یک تصفیه کننده هوا که نیاز و بودجه منحصر به فرد شما را برآورده می کند استفاده می کنید موثرترین روش ها برای از بین بردن گرد و غبار در خانه خود را به لحاظ اقتصادی و سریع خواهید یافت.
گرد و غبار خانه در واقع ترکیبی از مواد مختلف است که برخی از آنها آلرژی زا یا سمی هستند. گرد و غبار می تواند ذرات کوچک از مبلمان، لباس، پلاستیک، گرد و غبار و مواد زائد گرد و غبار را شامل شود تمیز کننده هوا می تواند به راحتی گرد و غبار خانه را از داخل هوا خارج کند.
حشرات میکروسکوپی مانند آفات زندگی در فرش، تشک، پتو، بالش و سایر پارچه هایی که از نرمی و گرد و غبار می باشند سبب ایجاد تعدادی از انواع آلرژن های معمولی در محیط زیست می شود که باعث ایجاد آسم و واکنش های آلرژیک در افرادی می شود که دارای حساسیت گرد و غبار هستند.
بهترین راه برای از بین بردن از اتمسفر چیست؟ حقیقت این است که تمیز کردن بسیار زیاد آنها را در جو قرار می دهد و این ذرات میکروسکوپی را تحریک می کند و باعث سرفه، عطسه کردن، چشم های قرمز و آبریزش بینی می شود.
شما باید یک تصفیه کننده هوا که برای گرد و غبار ساخته شده است را تنظیم کنید در صورتی که واقعا مایل باشید بهترین راه برای از بین بردن گرد و غبار از جو را درک کنید ما توصیه می کنیم که یک تصفیه کننده هوا در اتاق خواب قرار داده شود تا گرد و غبار را از بین ببرد و در جای دیگر برای مواد، موکت یا بالش های خانه شما وجود داشته باشد.
اگر شما برای تصفیه کننده های موثر برای آلرژی ها جستجو می کنید و در معرض آلرژی هستند، به محل مناسب رسیده اید شما با راهنمای رایگان ما می توانید محصول مناسب خود را پیدا کنید. توجه داشته باشید که همه تصفیه کننده های هوا، تسکین آلرژی را تامین نمی کنند تصفیه کننده هوا برای الرژی چندان زیاد نیست در اینجا چند تا بزرگترین تصفیه کننده هوا برای افراد مبتلا به آلرژی که در بازار امروز در دسترس هستند عبارتند از:
Hamilton Beach 04383 True Air Allergen-Reducing Air Cleaner
AeraMax 100 Home Air Purifier for Allergies and Asthma
Winix WAC9500 Ultimate Pet True HEPA Air Cleaner
Hamilton Beach 04386A True Air Allergen-Reducing Air Cleaner
Fellowes AP-300PH Quiet Air Purifier with True HEPA Filter
FIVE STAR FS8088 Ionic Air Purifier Pro Ionizer Cleaner with UV

از حذف گرد و غبار هوا برای محافظت از سلامت خود استفاده کنید

واحدهای فیلتر گرد و غبار تصفیه هوا می توانند خطر بیماری های جدی را که توسط مضرات گرد و غبار که در خانه های مدرن وجود دارد، از بین ببرند کیفیت هوا در اکثر ساختمان های مدرن بسیار ضعیف تر از هوا در خیابان ها است و در عین حال این چیزی است که در رسانه ها منتشر نشده و ناشناخته است به همان اندازه آسیب فرآیندهای صنعتی یا خروجی خودرو هستند علیرغم کمبود تبلیغات، یک صنعت در کل اختصاص داده شده به شما و این امکان را برای کمک به افزایش کیفیت هوا در خانه شما و محافظت در برابر خطر بیماری با استفاده از دستگاه های تصفیه هوا خانگی فراهم می شود.
هزاران نفر به سادگی متوجه نمی شوند که آنها واقعاً نیاز به یک تصفیه کننده هوا مانند تصفیه هوا  Honeywell و تصفیه کننده هوا Hepa در خانه خود دارند و بسیاری دیگر فکر نمی کنند هزینه های عملیاتی ارزش آن را داشته باشد پس از همه، اگر تهدید فوری برای سلامتی ما وجود نداشته باشد، به طور معمول دیگر چیزهایی وجود دارد که پول می تواند صرف آن ها شود این یک اشتباه ساده است اما خانه های بسیار زیادی وجود دارد که بیش از حد از عادت های گرد و غبار رنج می برند حتی اگر آنها دود سیگار یا عوارض ناشی از داشتن حیوانات خانگی را در خانه ایجاد نکنند این گرد و غبار هوا می تواند منبع دائمی تحریک کننده باشد بنابراین مردم برای تصفیه هوا نیاز به حساسیت دارند.
هنگامی که اطمینان دارید که شما نیاز به یک تصفیه کننده هوا در خانه خود دارید، شما نیاز به مطابقت با مشخصات به نیازهای دقیق خود را برای پیدا کردن برخی از بهترین تصفیه هوا را انتخاب کنید، از جمله تصفیه هوا Blueair و تصفیه هوا هانتر. این کار آسان است زمانی که یک مشکل خاص قابل توجه مانند سیگاری در خانه وجود دارد تصفیه کننده های زیادی وجود دارند که توانایی خوردن دود را دارند و آن را بی ضرر می سازند و همچنان توانایی برخورد با گرد و غبار معمولی را دارند اگر عفونتهای گرد و غبار مشکل خاصی برای بیماران مبتلا به آلرژی باشد به دنبال خرید یک مدل باشید که با طبقه بندی HEPA مطابقت دارد.

چرا به بهترین تصفیه کننده هوا نیاز دارید؟

برای شروع، در صورتی که ما به طور منظم در داخل خانه هستیم و هوای ناخوشایند وارد خانه می شود این به ویژه در مناطق شهری درست است و هیچ درختی وجود ندارد که بتواند به ما برای مبارزه با آلودگی کمک کند دوم، خانه های مدرن در واقع به تهویه مطبوع تکیه می کنند و این باعث می شود که داخل خانه یا دفتر دارای تهویه بسیار کم باشد.
زندگی در این شرایط، آلرژی و سایر بیماری های تنفسی خطرات جدی دارد به همین دلیل است که تصفیه هوا باید در داخل خانه ها و دفاتر شما قرار داده شود تا این خطر را به میزان قابل توجهی کاهش دهد در حالی که سالن های داخلی شما را سالم تر می کند.