بهترین تصفیه هوا 2017

مطالعه مستقل ما برای تعیین بهترین تصفیه کننده هوا در 2017 پیدا کرده است که فیلتر تصفیه هوای مکانیکی کارآمدترین است و میزان تصفیه کننده هوا پاک (CADR) از 200 یا بالاتر است. بهترین تصفیه کننده هوا و ویژگی های آن. فیلتر چند مرحله ای از طریق فیلتر کربن فعال همچنین اولویت بیشتری را به خود اختصاص داده است زیرا آنها آلاینده های بیشتری را جذب می کنند و به کاهش بوها کمک می کنند.

در نهایت، شامل حداقل ویژگی های ساده کنترل، مانند شاخص های کیفیت فیلتر، مهم هستند. گفتنی است، ما در این مطالعه تنها تصفیه کننده های هوا قابل حمل، تک و برای چند اتاق را در در نظر گرفتیم.
بنابراین بهترین تصفیه کننده هوا چیست؟ انتخاب شماره 1 ما شرکت Honeywell True HEPA Allergen Remover HPA300 است. این یک سیستم با فیلتر کاملاً مکانیکی است که به واحدهای ترکیبی و الکترونیکی می تواند یک فضای تا 465 فوت مربع، را مانیتور عملکرد فیلتر نماید فیلتر با وزن کمتر از 25 پوند همراه با پنج سال ضمانت است.
در زیر ما شما را به جنبه های فنی تصفیه هوا، چگونه کیفیت و قابلیت اطمینان توسط سازنده دستگاه تصفیه هوا به عنوان بهترین تصفیه کننده هوا که در 2017 ساخته شده آشنا می کنیم.

چگونه دستگاه تصفیه هوا را انتخاب کنیم

چیس ویلیامز، یک مهندس و کمک کارکنان الکتریکی، ویژگی های فنی و بررسی کمک داده های عملکرد کلی را نشان می دهد. او به عنوان مدیر پروژه برای برخی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی در جهان کار کرده و متخصص در کیفیت هوا، فشار و سیستم های کنترل الکتریکی است. تجربه منحصر به فرد او در زمینه تجزیه و تحلیل کیفیت هوا کمک می کند تا مطالعه خود را جدا از دیگران تنظیم کند.
استانداردهای صنعت که توسط EPA و انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی به دست آمده، به ما کمک کرد تا تمرکز خود را با تعیین مهمترین ویژگی های عملکرد و ایمنی محدود کنیم.
مهمترین معیار عملکرد ما در رتبه بندی، فرآیند فیزیکی فیلتر بود. بسیاری از تصفیه کننده ها در بازار وجود دارد به عنوان بخشی یونیزاسیون که استفاده از فرایند ضد عفونی برای ذرات خنثی معلق بیش از حد کوچک برای فیلتر های کربن و تولید کنندگان HEPA استدلال می کنند که یونیزاسیون ویژگی های با کیفیت است EPA در مقابل استفاده از سیستم های تصفیه هوای قابل حمل در یونیزاسیون به دلیل ایجاد محصول جانبی ازن را راهنمایی می کند. این درست است مطالعات گذشته ساده وجود دارد که نشان می دهد چگونه به خوبی میکرو آلاینده می تواند با استفاده از فناوری یونیزاسیون فیلتر شود.
ازن سمی است و بالاتر از یک سطح حجمی خاص می تواند یک خطر مهم سلامت باشد.
اندازه گیری اثر یک تصفیه کننده هوا است در از بین بردن ذرات با اندازه های خاص از یک حجم از هوا در یک نرخ تعریف جریان مهم است یکی از متغیرهای مهم دیگر که برای قضاوت درباره عملکرد تحویل دادن هوای پاک (CADR) است.
تمام آلاینده های هوا برابر نیستند. ذرات بزرگتر سنگین تر هستند و معمولاً برای تصفیه کننده ها مشکل تر هستند قبل از اینکه در کف زمین قرار گیرند. آلودگی های کوچکتر اغلب به نوع خاصی از فیلتر های خاص نیاز دارند. به همین دلیل، CADR در سه سطح عملکرد مشخص: دود، گرده و غبار اندازه گیری می شود.
یک فیلتر کربن فعال چیزی بیش از یک شارکول نیست حداکثر نویز، وزن واحد، ویژگی های نظارت خود، ضمانت تولید کننده، رتبه بندی مصرف کننده و قیمت نیز در طول بررسی ما مورد توجه قرار گرفتند.

چه کسی باید یک تصفیه کننده هوا بخرد

هزاران نفر از مصرف کنندگان اظهار داشتند که استفاده از سیستم های تصفیه هوا در محیط داخلی کیفیت زندگی آنها را بهبود می بخشد.
علاوه بر این آلودگی هوای بیشتر معمولاً مانند موی حیوانات خانگی، گرد و غبار، قارچ و دود شناخته شده، آلاینده های دیگر نیز ممکن است طولانی باشند که شما از آن بی خبر هستید. در هر زمان شما طبخ، استفاده از محصولات تمیز کننده، رنگ، درمان برای حشرات، چاپ اسناد و یا استفاده از هر نوع فرآیند شیمیایی برای انجام تقریباً هر چیزی، ترکیبات آلی فرار (VOCs) در هوای خانه شما آزاد هستند. همانطور که انتظار می رود سطح ترکیبات آلی فرار از خانه به خانه تا حد زیادی متفاوت است اما EPA تخمین می زند که در هر نقطه از دو تا هزار بار سطح بالاتری از خارج از منزل می باشند.
گاز های فرار برای انسان مضر هستند و می تواند در غلظت بالا سبب سردرد خاص، سرگیجه، تهوع و تحریک چشم، بینی و گلو شود. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض برخی از VOCs می تواند باعث مشکلات سلامتی مزمن، از جمله سرطان و حتی مرگ شود.
اگر شما در یک منطقه هستید که آلودگی هوا در فضای باز وجود دارند و از آلرژی، سردرد مداوم و تحریک سینوس ها رنج می برید سرمایه گذاری برای یک تصفیه کننده هوا را در نظر بگیرید.

انتخاب 1: بهترین تصفیه کننده هوا - Honeywell True Allergen Remover HPA300

300 :CADR | مساحت: 465 فوت مربع | گارانتی: 5 سال
چرا آن را انتخاب می کنید: یونیزه نکردن هوا، وزن سبک و کم هزینه بودن
تصفیه هوا بدون گاو، بدون سر و صدا است
تصفیه کننده از یک فرآیند تصفیه مکانیکی دو مرحله ای استفاده می کند ابتدا از پیش فیلتر کربن فعال و سپس از طریق یک فیلتر HEPA استفاده می کند. این به اندازه کافی قدرتمند است تا اتاقها را تا 465 فوت مربع بدون هیچ مشکلی تصفیه کند و همچنین دارای تنظیم اتوماتیک است و مناسب است اگر شما قصد استفاده از این دستگاه را به صورت غیرمستقیم به عنوان یک دستگاه چند منظوره داشته باشید.
شرکت Honeywell ادعا می کند که این دستگاه می تواند حدود 280 فوت مکعب هوا در هر دقیقه در یک اتاق 465 فوت مربع را اداره کند و پانل جلو قابل جابجایی است که امکان جایگزینی فیلتر های ساده فوق العاده سبک وزن (تنها 21 پوند) را می دهد.

انتخاب 2: بهترین تصفیه هوا برای دود - Austin Air HealthMate Standard HM-400

220 :CADR| مساحت: 341 فوت مربع | گارانتی: 5 سال
چرا آن را انتخاب کنید:آیا هوا یونیزه نکردن هوا و یک فیلتر کربن بزرگ 15 پوند.
این بهترین تصفیه کننده هوا با توجه به عملکرد است.
فرآیند تصفیه HealthMate در سطح بالا، تقریبا درجه صنعتی است. این یک سیستم تصفیه مکانیکی چهار مرحله ای است که در مرحله نخست ذرات بزرگ مانند ذرات حیوانی و گرد و غبار را متوقف و سپس ذرات متوسط مانند گرده قبل از عبور از هوای پانزده پوند، کربن فعال و فیلتر زئولیت و سپس در نهایت حذف کوچکترین آلاینده ها با فیلتر HEPA انجام می شود.
در حالی که آستین ایر ادعا می کند این واحد تصفیه فضای داخلی به اندازه 1500 متر مربع است ما توصیه برای فضاهای بزرگتر از 341 فوت مربع بر اساس نرخ CADR دود 220 توصیه نمی کنیم.
از دیدگاه کنترل، این به همان اندازه که می شود ساده است. دارای ویژگی های واحد برای چهار موقعیت شامل سه سوئیچ کنترل سرعت در جلوی آن است و فیلتر جایگزین صفحه پایه با چهار پیچ و سپس به سادگی فیلتر قبل از فیلتر کشیده می شود و فیلتر اول از مونتاژ می شود تصفیه کنندهHealthMate همچنین، بر روی مجموعه ای از چرخ ها نشسته است.

انتخاب 3: بهترین تصفیه هوای HEPA - Coway AP-1512HH

233:CADR | مساحت: 361 فوت مربع | گارانتی: 3 سال
چرا آن را انتخاب کنید: کیفیت عملکرد، طراحی مدرن و قیمت.
Coway AP-1512HH ناامید کننده نیست. با وجود به کار گیری یونیزاسیون در فرآیند تصفیه، آن را به شدت به خوبی انجام می دهد. با استفاده از یک فرآیند چهار مرحله برای فیلتر هوا، نخست با پیش فیلتر ساده برای ذرات بزرگتر شروع می شود و سپس یک فیلتر کربن فعال برای گازها و بوها و به دنبال آن تصفیه HEPA و در نهایت هوا از طریق یونیزه حیاتی اختصاصی Coways عبور می کند.

انتخاب 4: بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی - Alen BreatheSmart

300 :CADR| مساحت: 465 فوت مربع | گارانتی: مادام العمر
Alen BreatheSmart بر خلاف بسیاری از دیگر دستگاه های تصفیه هوا قابل حمل در بازار، تنوع گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد. اگر شما در مورد قرار دادن یک جعبه بزرگ در اتاق یا اتاق نشیمن خود هیجان زده اید، این واحد ممکن است پاسخی باشد که شما دنبال آن هستید. آلن صفحات چهره جلویی را در چهارده گزینه رنگ ارائه می دهد و خریداران را قادر می سازد که دکور خانه خود را مطابقت دهند (حتی پوشش هایی دارند که می توان آنها را نقاشی کرد).
در جهت فنی، BreatheSmart از یک روش سه مرحله ای برای فیلتر کردن آلاینده ها استفاده می کند. هوا از طریق پشت به داخل کشیده می شود و سپس از یک پیش فیلتر قبل از فیلتر اولیه HEPA از عبور و پس از عبور از یک میدان یونیزاسیون اختیاری فعال در کنترل پنل در بالای سیستم، از دستگاه خارج می شود. آلن همچنین مشتریان را قادر می سازد تا از چهار فیلتر ترکیبی HEPA کربن شامل فیلترهای HEPA-PURE، HEPA-SILVER، HEPA-FreshPlus و HEPA-OdorCell استفاده می کنند. در حالی که مشخصات در وب سایت آلن به راحتی در دسترس نیستند تمایز اصلی بین گزینه های "PURE" و "SILVER" قابلیت های اندازه ذرات آن است جایی که PURE" " برای ذرات بزرگتر طراحی شده است، SILVER فیلترهای برا ذرات کوچکتر مانند گرده به طور موثر تر است. فیلترهای FreshPlus" " و "OdorCell" آلن از کربن فعال به عنوان وسیله ای برای فیلتر کردن گازها و بوها استفاده می کنند فرض ما این است که OdorCell دارای غلظت بالایی از کربن است.
ما توصیه می کنیم که از این ویژگی یونیزاسیون در یک اتاق تهویه مناسب که حداقل 200 فوت مربع است استفاده کنید. همانطور که با Coway است، سعی کنید این دستگاه را از مبلمان و دیوارها دور کنید تا آسیب رسیدن به ازن ایجاد نشود. آلن این واحد را برای پردازش مناطق تا 1100 فوت مربع در نظر میگیرد، اما با استفاده دود با رتبه CADR 300، در مناطق بزرگتر از 465 فوت مربع توصیه نمی کنیم.

انتخاب 5: بهترین تصفیه کننده هوا برای گرد و غبار - Dyson Pure Cool Link

N/A :CADR | مساحت: 200 فوت مربع | گارانتی: 2 سال
چرا آن را انتخاب می کنید: طراحی، ویژگی های هوشمند و وزن.
مورد علاقه ما است چون دارای ویژگی های هوشمند و اتصال است می توان آن را از طریق برنامه Google Play و برنامه iOS نیز کنترل کرد. کاربران برنامه کاربردی هوشمند همچنین می توانند زمان کار را برنامه ریزی کرده و گزارش کیفیت هوا را بررسی کنند.
در حالی که مشخصات عملیاتی در سایت Dyson منتشر نشده است از آنچه که ما حدود 15/1 از جریان هوا دستگاه از طریق HEPA و فیلتر کربن فعال در پایه واحد فیلتر می شود. برای خالص کردن از فیلتر دو مرحله ای Dyson استفاده می شود عبور هوا از طریق فیلتر HEPA شیشه ای آن و سپس از طریق یک لایه کربن فعال برای کنترل بو است. تنظیمات ده سرعت در لینک وجود دارد و حتی دارای یک حالت خود نظارت است که سرعت واحد را براساس کیفیت هوا تشخیص می دهد.

عوامل کلیدی و ویژگی های ذکر شده تصفیه کننده هوا

فرایند تصفیه: ما یک تمایز عمده بین تصفیه کننده هایی که از روش های کاملا مکانیکی برای فیلتر کردن هوا در برابر آنهایی که از روش های الکترونیکی مانند یونیزاسیون استفاده می کنند استفاده می کنیم. در حالی که یونیزاسیون ممکن است در مناطق بزرگتر کار کند ایجاد اوزون به عنوان یک فرآورده فرآیند در اتاق های کوچک و تهویه مطلوب قرار دارد. ذرات اوزون برای تصفیه هوا نیز دشوار است و اغلب باعث ایجاد بر دیوارهای نزدیک یا مبلمان می شود.
CADR: دستگاه تصفیه هوا، با اندازه گیری 100٪ حذف یک ذره مخصوص از یک فوت مکعب در دقیقه هوا تعریف شده است. آستانه تست ما یک CADR حداقل 200 را برای دود تعیین می کند. ما همچنین حداکثر مربع پیشنهاد شده از CADR را محاسبه کردیم. توجه: تغییراتی در برخی از ارقام ما گزارش شده است. به عنوان مثال، واحد آستین ایر ادعا می کند استفاده مناسب تا 1500 فوت مربع، اما با استفاده از CADR ما 341 فوت مربع آستانه است.
HEPA و فیلترهای کربن فعال: به سختی یک تصفیه کننده هوا که از یک فیلتر HEPA استفاده نمی کنید پیدا می شود اما پیدا کردن یک فیلتر با کربن فعال با بیش از پنج پوند از محیط، کمی مشکل تر است. ما به سیستم های تصفیه هوا کربن فعال با پنج پوند یا بیشتر اضافه کردیم.
مانیتورینگ خودکار: یک ویژگی بسیار استاندارد، خود نظارت است که کمک می کند تا کاربر پیگیری کارایی فیلتر و استفاده از یک سیستم هشدار دهنده برای زمانی که فیلتر نیاز به جایگزینی دارد را نشان می دهد.
پوشش: ما تقریباً همیشه محصولات را بدون بررسی ضمانت تولید کننده بررسی می کنیم. برای تصفیه کننده هوا، ما از پنج سال گارانتی محدود استفاده کردیم و واحدهای اضافی را پوشش دادیم.

اشتباهات اجتناب ناپذیر

تولید ازن: همه این دستگاه ها برای استفاده در محیط مناسب نیستند. ازن گاز سمی است که می تواند مشکلات تنفسی را در سطوح بالا ایجاد کند. (پاک کننده های هوا که از روش های یونیزاسیون برای حذف آلاینده ها استفاده می کنند معمولا برای تصفیه هوا در محیط مناسب هستند.)
سر و صدا: اگر شما در حال طراحی یک تصفیه کننده هوا در اتاق خواب خود هستید ممکن است بخواهید سر و صدایی را که در تنظیم حداکثر ایجاد می کند در نظر بگیرید. به طور معمول، یک واحد 300-400 فوت مربع در حدود 55 دسی بل صدای حداکثر ایجاد خواهد کرد.
چگونه یک تصفیه هوا برای من مناسب است
اکثر مصرف کنندگان برای تصفیه کننده هوا، احتمالاً بیشتر از هر ویژگی دیگر نگران عملکرد هستند در حالی که همه انتخاب های ما به خوبی انجام می شود اگر راندمان تصفیه هوا اولویت شماره 1 باشد ما انتخاب Editor / Best Air را پیشنهاد می کنیم. تصفیه کننده، Honeywell HPA300 و یا Multi-Room Air Purifier ، Healthmate Standard HM-400
از سوی دیگر، اگر شما یک تصفیه کننده هوا آسان برا ی مشتری هستید سفارشی کردن آن را ترجیح می دهید توصیه می کنیم Alen Breathesmart و بهترین دستگاه تصفیه هوا ارگونومیک، Dyson Pure Cool Link را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط

بهترین دستگاه تصفیه هوا

راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا